Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een kwestie van terminologie
De dokter vraagt aan zijn patiënt wat het probleem is.De patiënt antwoordt: "Elke ochtend heb ik zoveel moeite om uit mijn bed te komen, ik heb absoluut geen fut".
"Dat is het?" vraagt de dokter, waarop hij een positief antwoord krijgt.
"Dit noemen we luiheid" is de strenge diagnose.
Waarop de patiënt zegt: "Dat weet ik dokter, maar heeft u daar geen Latijns woord voor? Anders gelooft mijn baas nooit dat ik ziek ben".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hamer (7.03/10)
Een man staat voor de rechter op beschuldiging van dubbele moord.De rechter zegt: "U wordt ervan verdacht uw vrouw te hebben doodgeslagen met een hamer."
Ach...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Agressief ?? (7.91/10)
Een man komt een café binnen en zegt: "Voor mij een biertje, geef heel het café iets en drink zelf ook iets." Een half uurtje later weer: "Voor mij een biertje, geef heel het café iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Woede of wanhoop (7.72/10)
Een meisje komt thuis van school en moet tegen de volgende dag het verschil kunnen uitleggen tussen wanhoop en woede."Da is niet zo moeilijk," zegt papa.
Eerst ga ik u uitleg...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
