Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nieuwe paus, juiste naam
De nieuwe paus is net als zijn voorganger tegen het gebruik van condooms. Om zijn stelling nog wat kracht bij te zetten koos hij een zeer juiste naam, namelijk :"Paus BENE DICHT DUS de tweede"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Woordjes (7.89/10)
Jantje is 2 geworden en viert zijn verjaardag in aanwezigheid van vele familieleden. Jantje heeft echter tot op heden nog geen woord gezegd en uitgerekend op deze dag zegt hij "Opa". Opa is ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Een atheïst en een beer (7.3/10)
Een atheïst loopt door het bos en bewondert alle dingen die de "oerknal" voortgebracht heeft. "Wat een prachtige bomen! Stromende rivieren! Schitterende dieren!", denkt hij bij zic...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
3 boeddhistische monniken (6.47/10)
Drie boeddhistische monniken leven teruggetrokken op een berg.Na vier jaar is er eindelijk een van hen die het woord neemt:
"Heb je dat mooie zwarte paard gezien dat voorbij galo...
Mop verder lezen (Je hebt 48% gelezen)
