Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De postbode doet het maar
Jef gaat een pint pakken in't café in zijn straat en wanneer hij aan den toog staat hoort hij de facteur die de post in zijn straat bezorgt zwaar dronken vertellen dat hij alle vrouwen in die straat al geneukt heeft, behalve één.Jef drinkt vlug zijn glas uit, snelt naar huis en vertelt zijn vrouw wat de facteur gezegd heeft.
Waarop zijn vrouw onmiddellijk antwoordt: " Dat zal die van hiernaast dan wel zijn, die kan toch niemand uitstaan!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Maximum snelheid (6.72/10)
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
...
Mop verder lezen (Je hebt 190% gelezen)
De kip als medicijn (6.99/10)
Een man en vrouw kunnen beide `s nachts niet slapen, omdat ze voortdurend last hebben van koude voeten. Ze gaan naar een dokter. Hiervoor heb ik geen medicijn, maar mogelijk dat een kip jullie kan hel...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Vreemdgaan (7.05/10)
Herma is een paar dagen van huis geweest om haar zieke moeder te verzorgen. Als ze weer thuiskomt, zegt haar zoontje Bobbie tegen haar: "Mamma, zal ik jou eens iets vertellen? Gisteren zat ik in ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
