Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

De kat valt in't water

Er vloog een vliegje over een meer, in dat meer zat een vis die dacht: "Als da vliegske nu wa lager vliegt, dan spring ik daarnaar en ik eet da op, dan heb ik weer gegeten voor vandaag".

Iets verder zat een beer die dacht: "Als da vliegske nu wa lager vliegt, die vis springt daar hene, ik pak die vis, dan heb ik weer gegeten voor vandaag".

Iets verder zat een jager die dacht: "Als da vliegske nu wa lager vliegt, die vis springt naar die vlieg, dien beer pakt die vis, ik schiet dien beer dood, dan hebik weer gegeten voor vandaag".

Iets verder zat een muis die dacht: "Als da vliegske nu wa lager vliegt, die vis pakt da vliegske, dien beer pakt die vis, die jager schiet dien beer dood, dan pak ik die kruimeltjes die van de jager zen schouders vallen en dan hebik weer gegeten voor vandaag".

Nog iets verder zat er een kat die dacht: "Als da vliegske nu wa lager vliegt, die vis pakt da vliegske, dien beer pakt die vis, die jager schiet dien beer dood, die muis pakt die kruimeltjes, dan pakik die muis en dan hebik weer gegeten voor vandaag".
Zo gebeurt het dus: da vliegske vliegt wa lager, die vis pakt da vliegske, dien beer pakt die vis, die jager schiet die beer dood, die muis pakt die kruimeltjes, die kat neemt een aanloop, die springt ... en valt in't water. Wat is nu de moraal van dit verhaal?

Moraal: Hoe langer het voorspel, hoe natter de poes



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Raadseltjes (7.88/10)

Een mooie jonge vrouw rijdt op een scooter door de stad. Op een gegeven ogenblik wordt ze aangehouden door een politie-agent: "Mevrouw, u draagt geen helm. Daar krijgt u een bekeuring voor, maar ...

Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)


Pas normal (6.67/10)

Een Franse homo komt aan een benzinepomp en steekt het
tankpistool in zijn gat.
Zegt de uitbater : "ça n'est pas normal"
Waarop de homo : "Non, c'est Super"<...

Mop verder lezen (Je hebt 97% gelezen)


Wij hebben tóverkracht (6.56/10)

Er loopt een troepje dwergen door het bos.
Ze zijn heel blij. Ze huppelen en dansen en zingen:
'We hebben tóverkracht, we hebben tóverkracht...!'
Dan komt er een elfje langsvli...

Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: Beaverke
Datum: 15-03-2022
Maal bekeken: 12468
Aantal stemmen: 103
Gemiddelde score: 7.52

12
1
2
2
3
5
12
12
18
36
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish