Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zo is het gegaan...
"Een kerel gaat s'avonds laat naar huis, na een nacht uitgaan in Utrecht. Hij loopt langs de grachten, en door al dat bier, moet hij ineens onwijs nodig zeiken. Hij ziet een stukje verderop een brug, en denkt bij zichzelf, "daar kan ik mooi vanaf zeiken". Als de kerel bij de brug komt, ziet hij in het water een paal met daarop een kikker. Hij denkt er even over om over de kikker heen te zeiken, maar bedenkt zich op het laatste moment. Als hij klaar is hoort hij ineens, "Bedankt dat je niet over me heen hebt gezeken". Na even rondkijken ontdekt hij dat de kikker dit zei. "Omdat jij de enige bent deze avond die niet over mij heen heeft gezeken, mag jij 3 wensen doen". De kerel vind het allemaal maar een beetje vreemd, maar hij doet toch maar z'n 3 wensen. Hij wenst voor een peperduur huis, een mooie vrouw, en een geweldige auto.De volgende ochtend wordt hij wakker, en ja hoor, al zijn wensen zijn in vervulling gegaan. Omdat hij dit allemaal te danken heeft aan de kikker, besluit hij om de kikker te gaan bedanken. Hij gaat weer naar dezelfde brug, en ja hoor, de kikker zit er nog. Hij zegt "kikker bedankt voor de wensen, kan ik misschien iets voor je terug doen?", waarop de kikker antwoord "Ja, dat kan wel. Het is misschien een beetje vreemd, maar kan je je lul ff in m'n bek hangen". De kerel vind het inderdaad een beetje vreemd verzoek, maar doet het toch maar want zijn wensen zijn ook uitgekomen.
De kerel legt zijn lul in de kikkerbek, en opeens verandert de kikker in een 6 jarig meisje."
...en zo is het gegaan edelachtbare.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bankroof (6.93/10)
Bij een bankroof is de politie meteen ter plaatse.Dan komt een agent de inspecteur buiten adem melden:
"De dief is onsnapt, inspecteur!"
De inspecteur is woedend.
Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Vervelende joggers (7.82/10)
Een man rijdt in zijn auto op de snelweg.Hij is al lang aan het rijden en hij besluit om eventjes op een parking te stoppen en wat uit te rusten.
Hij gaat de eerste parking er af en par...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Eend bestelt een pint (6.61/10)
Op een dag wandelt een eend een kroeg binnen, zet zich op een kruk en bestelt een pint bier.De cafébaas bekijkt de eend vol ongeloof en stamelt het uit: "Maar jij bent een eend?"
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
