Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Akke akke tuut tuut
Een moeder was in de keuken aan het werken, toen ze haar vijfjarig zoontje hoorde spelen in de living met zijn treintjes. Ze hoorde de trein stoppen en haar zoontje zeggen: "Al de imbicielen die nu willen afstappen moeten gdvrdmme maken dat ze van de trein zijn, want dit is de laatste halte! En al de onnozelaars die nu willen opstappen moeten maken dat ze met hun luie kont op de bank zitten want wij gaan vertrekken !"De verbaasde moeder stapt de living in en zegt tegen haar zoon: "Zulke taal gebruiken wij niet in dit huis, maak dat je in je kamer zit en dit voor twee uren. Als je terug uit je kamer komt wil ik zo geen woorden meer horen!"
Twee uren later zit het zoontje terug in de living te spelen met zijn treintjes en hoort de moeder haar zoontje zeggen: "Aan al de passagiers, vergeet aub uw bagage niet mee te nemen. Wij danken u en hopen dat het een aangename reis was en hopen u weldra terug te mogen ontmoeten."
Ze hoort haar kleine bengel verder vragen: "Voor al degenen die juist terug zijn opgestapt, niet roken in de trein aub. Wij hopen dat u vandaag een aangename en ontspannende reis met ons kan meemaken." Op het moment dat de moeder begint te glimlachen, hoort ze haar zoontje zeggen: "En voor al degenen die pisnijdig zijn met de twee uren vertraging, u moet bij die trut in de keuken zijn!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
1 kabouter tegelijk (6.48/10)
Na uren door het bos lopen komt de kabouter bij een brug, bij de brug staat een bord:1 KABOUTER TEGELIJK!
De kabouter kijkt om zich heen en ziet niemand. Hij rent de br...
Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Remedie (6.58/10)
CHEF: Wat betekent dat, mijnheer Vosters? U zit te slapen op kantoor!VOSTERS: Och, mijnheer, ik kon het echt niet helpen. Onze kleinste heeft me de hele nacht uit mijn slaap gehouden.
...
Mop verder lezen (Je hebt 80% gelezen)
In het gekkenhuis (7.53/10)
De verpleegster komt een kamer binnen, en ziet daar een patiënt die doet alsof hij een auto bestuurt.De verpleegster vraagt hem: "Charel, wat ben je aan het doen?"
Waarop Ch...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
