Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De vermiste Jerome
Jos en Jerome gaan met het vliegtuig op zakenreis naar Japan. Halverwege de reis vallen de motoren van het vliegtuig uit en het toestel stort neer. Jos is de enige overlevende.Terug op Zaventem krijgt Jos te horen dat de familieleden van de nabestaanden nog niet zijn geinformeerd over het ongeval. Intussen bedenkt Jos wat hij tegen de vrouw van Jerome zou moeten zeggen. Hij kan echter geen toepasselijke tekst voor haar bedenken. Jos wil naar huis lopen en komt Greet tegen, de vrouw van Jerome.
Greet : "Nu al terug ? Waar is mijn Jerome ?"
Jos : "Die Jerome van jou die kan er wat van. Eerst fluiten naar de ene stewardess, toen weer naar de andere. In de billen knijpen van de ene stwardess, toen weer in de billen van de andere. Knipogen naar de ene stewardess, toen weer naar de andere..."
Greet : "Ach, laat die hufter doodvallen !"
Jos : "Service van de Sabena."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Magische kikker (7.96/10)
Er was eens een magische kikker en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een kon...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Broodmagere man (7.15/10)
Een man die broodmager is en desalniettemin niet eet maar vreet, meldt zich na lang aandringen van zijn vrouw bij de dokter. "Dokter, ik geloof dat ik last heb van een lintworm...." De dokte...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Geheim (6.9/10)
Jantje gaat naar de speeltuin en komt Annemiekje tegen. Hij zegt:"Ik moet je iets laten zien, maar het is zo geheim dat het niet hier kan. Het moet bij mij thuis gebeuren."
...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
