Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De vermiste Jerome
Jos en Jerome gaan met het vliegtuig op zakenreis naar Japan. Halverwege de reis vallen de motoren van het vliegtuig uit en het toestel stort neer. Jos is de enige overlevende.Terug op Zaventem krijgt Jos te horen dat de familieleden van de nabestaanden nog niet zijn geinformeerd over het ongeval. Intussen bedenkt Jos wat hij tegen de vrouw van Jerome zou moeten zeggen. Hij kan echter geen toepasselijke tekst voor haar bedenken. Jos wil naar huis lopen en komt Greet tegen, de vrouw van Jerome.
Greet : "Nu al terug ? Waar is mijn Jerome ?"
Jos : "Die Jerome van jou die kan er wat van. Eerst fluiten naar de ene stewardess, toen weer naar de andere. In de billen knijpen van de ene stwardess, toen weer in de billen van de andere. Knipogen naar de ene stewardess, toen weer naar de andere..."
Greet : "Ach, laat die hufter doodvallen !"
Jos : "Service van de Sabena."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Medisch probleem (6.27/10)
Een arts doet zijn ronde in het gezelschap van een groep eerstejaarsstudenten. Hij wijst naar een röntgenfoto en zegt: "Zoals jullie kunnen zien loopt deze patiënt mank omdat zijn linker fibula e...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Aan de bar (6.97/10)
2 mannen zaten wat te drinken aan een bar.Plots vraagt de een aan de ander:
"Waar ben jij geboren?" "Ierland" "Ik ook, daar drinken we op!"
...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Ik hou van... (6.21/10)
Een man komt bij de dokter binnen en zegt dat zijn vrouw hem gestuurd heeft, omdat zij het abnormaal vind, dat hij van katoenen sokken houd. Zegt de dokter tegen hem dat dat niet abnormaal is omdat hi...Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
