Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Pillen naar Ethiopië
Een week geleden stuurde het Belgisch leger 50 000 vitamine-pillen naar Ethiopië om de bevolking te sparen van verdere hongerziektes. Vanmorgen kregen ze echter een retourzending in de bus:"Bedankt voor de barmhartigheid maar op de verpakking staat duidelijk te lezen: innemen NA HET ETEN..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nederlanders op de trein (7.99/10)
Drie Belgen en drie Nederlanders gaan samen met de trein op stap. De drie Nederlanders kopen elk een ticket aan het loket, de drie Belgen kopen er samen maar één. De Nederlanders zijn verwonderd: hoe ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Het alligator avontuur (7.32/10)
Er loopt een hele grote neger een beetje door het moeras van de everglades te lopen. Op een gegeven moment krijgt een hele grote aligator dat door en ziet in de neger wel een lekker hapje! Hij besluit...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Buschauffeur in Brussel (6.37/10)
In Brussel rijd den Jul rond met den bus.Elke morgen vervoert hij blanken en zwarten met zijnen bus. Iedere morgen weer beginnen de blanken en zwarten en ferme rel.
Op een dag is den J...
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
