Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
3 engelse woorden
Jantje zit in de klas en krijgt onder zijn voeten van de juf. Hij moet na het weekend 3 engelse woorden kennen.Thuis gekomen ziet hij zijn mama en papa juist vertrekken naar een afspraakje. Ze zijn bijna te laat, de papa is zijn GSM vergeten en roept: "SHIT!" En jantje onthoudt het woord.
Dan ziet hij zijn buurjongen vertrekken met de brommer. Hij is echt in zijn nopjes en gilt: "Lets go, baby!!" Dat onthoudt Jantje.
Net voor hij gaat slapen vraagt jantje aan zijn oudere broer of hij een engels woord kent. Zijn broer kijkt super-graag naar Superman en roept: "Superman!!!!" En Jantje onthoudt het.
Als Jantje maandag weer naar school gaat roept de juf Jantje wat vroeger naar binnen en vraagt: "Zo, wat zijn je 3 engelse woorden?"
Jantje kijkt boos omdat hij net een doelpunt wou maken en zegt: "Shit,...", Dat was met een boos toontje.
De juf: "Wat? Naar de directeur!"
Jantje: "..., Lets go, baby!", met de zelfde stem als zijn buurjongen.
De juf: "Seg, wie denkt gij wel da ge zijt?!"
Jantje vrolijk: "Superman!!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ouderdomskwaaltjes (7.02/10)
Twee oudere mannen, de Hubert en de Freddy zitten op een bank te kletsen over de goeie oude tijd."Awel " zegt Hubert, " ik ben nu 68 en ik voel niks anders dan pijn en ongemak. ...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Hoestsiroop (7.67/10)
Een apotheker komt op een dag tegen de middag naar zijn apotheek, waar Jan al de ganse voormiddag aan het werken is. Buiten staat een man met een pijnlijke grimas op zijn gezicht, bewegingloos te star...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Slim blondje (7.95/10)
Een knappe blonde vrouw, met alles erop en eraan, wandelt een casino binnen en loopt recht naar de tafel waar gedobbeld wordt. Ze legt € 10.000 op tafel en zet alles meteen in op de 8. De twee aanwezi...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)