Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Museeuw in ontsnapping
Museeuw komt hijgend binnengefietst met een zwart-wit gestreept uniform, kort daarop gevolgd door de politie.Vrouw: "Awel jong? Wa is dá?"
Museew: "Zwijg vrouw. Ik zit volop in een ontsnapping!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Je mist toch (6.89/10)
Brugge komt na een verloren wedstrijd de kleedkamer binnen en Verheyen zegt: "Het is allemaal de schuld van die scheidsrechter, ik zal hem straks een trap onder zijn kont geven."Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Wereldbeker voetbal (7.73/10)
Een man had tickets voor twee goede plaatsen voor de finale van de Champions League. Terwijl hij daar zit komt een andere man naar beneden en vraagt of het zitje naast hem bezet is. "Neen," ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Museeuw z'n klassieker (6.21/10)
Museeuw koopt een lotje van een tombola en kan zijn geluk niet op als hij een CD met de 9de van Beethoven wint.Vrouw Museeuw: Maar Johan, moet ge daar nu zo blij om zijn?
Museeuw: Zwi...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
