Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zo moeilijk is het niet
Een gemaskerde overvaller stormt een bank binnen.Hij richt zijn pistool op de vrouw achter de balie en roept :
'Doe de kluis open, snel!'. 'Maar meneer....' stamelt de vrouw, 'dit is geen gewone bank, maar een spermabank''.
'Niet zagen godver'', schreeuwt de overvaller, 'openen die kluis !'.
De vrouw doet de kluis open en daar staan alle potjes met sperma. 'Pak een potje !' schreeuwt de overvaller. En de vrouw pakt een potje. 'En nu, maak het potje open en drink op !!!'.
De vrouw kijkt heel verbaasd en stottert : 'Maar meneer, ik .........'.
'Bek dicht en opdrinken, anders knal ik je kop van je romp !!!!'.
De vrouw drinkt in 1 keer het potje leeg en slikt het snel door om er maar zo snel mogelijk vanaf te zijn. Dan trekt de overvaller z'n masker af.
De vrouw herkent haar man en roept: 'Schatje, wat doe jij hier en waarom doe je dit?'.
'Ziede wel', roept hij, 'zo moeilijk is het toch niet !'.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Knipogende condooms (7.79/10)
Jan heeft last van een 'tic nerveux' op zijn linkeroog, zodat het lijkt alsof hij een knipoog geeft. Op een dag gaat hij solliciteren als handelsvertegenwoordiger voor een bedrijf. De personeelschef b...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Chris Neuken (7.93/10)
Een leraar vroeg in het begin van het schooljaar de namen van zijn leerlingen op."Hoe heet jij, jongen?"
"Chris Neuken, mijnheer."
"Hoe?"
&qu...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Een leven redden (6.59/10)
Een hoertje staat te tippelen en steekt de weg over zonder te kijken. Ze wordt nog net op tijd vanonder een aanstormende bus weggerukt door een oude man en is hem hiervoor zeer dankbaar. "Duizend...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
