Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Liften
Er staat een mooi dom blondje aan de kant van een fietspad te liften. Ze heeft een superkort rokje aan. Dan komt er een man op zijn fiets voorbij. Hij zegt: 'Kom maar op de stang zitten, dan breng ik je wel naar waar je heen wilt. Als ze aankomen op de plek waar het dom blondje moet zijn zegt het blondje: 'Jij hebt niet eens gemerkt dat ik geen onderbroek aan had!' Dan zegt de man: 'En jij hebt niet gemerkt dat ik op een damesfiets reed!Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2 Domme blondjes in de hemel (6.05/10)
Twee domme blondjes komen elkaar tegen in de hemel.Hoe ben jij gestorven? vraagt de ene
Ik ben doodgevroren.
Amai, dat is verschrikkelijk. Hoe voelt dat aan, dood...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Slim blondje (7.17/10)
Een blondje parkeert haar splinternieuwe Rolls-Royce op de stoep vlak voor het raam van de ING bank in het hartje van Brussel Zuid.Ze stapt naar binnen en wens de directeur te spreken.
...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Verloren voorwerp (6.14/10)
Een blondje is haar paraplu vergeten op de bus en gaat naar het loket van de verloren voorwerpen.- "Meneer, ik ben mijn paraplu verloren op een van uw bussen."
...
Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
