Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Geoffrey en de hoertjes

De kleine Geoffrey zit in de auto met zijn vader en ze rijden voorbij enkele hoertjes langs de kant van de weg. Nieuwsgierig als Geoffrey is, vraagt hij z'n vader:
- Papa, wat doen die mevrouwen daar?
- Z'n vader, blozend: Niets speciaal, kijk daar, een speelgoedwinkel!
- Jaja, ik heb het al gezien, maar wat doen die vrouwen daar?
- Het zijn... het zijn...vrouwen die op straat verkopen!
- En wat verkopen ze dan?
- Ze verkopen...euhm...ze verkopen plezier!

Geoffrey vindt het antwoord wel bevredigend en enkele dagen later ziet hij de vrouwen opnieuw zonder dat z'n vader erbij is en stapt er zelfverzekerd naartoe.
- Mevrouw? Kan ik voor 5 Euro plezier krijgen a.u.b.? Het hoertje twijfelt even, maar aanvaardt de 5 Euro omdat ze nogal krap bij kas zit en neemt de jongen mee naar binnen. Ze smeert hem drie mega-grote boterhammen met choco.

's Avonds komt Geoffrey thuis en vertelt z'n vader dat hij voor 5 Euro plezier heeft gekregen bij de mevrouwen die op straat plezier verkopen. Zijn vader verbleekt en vraagt: - En...euhm...hoe...hoe...was het?
- Goed, goed, met de eerste twee had ik geen probleem maar de derde heb ik gewoon maar afgelikt!



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Oh God ik kom! (7.78/10)

Een klein ventje komt in zijn moeders slaapkamer en ziet haar toevallig met haar borsten bloot. "Mama, mama, wat zijn die dingen?" zegt hij naar de borsten wijzend.

Wel zoon&...

Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)


Zilveren jubileum (7.81/10)

Op de avond van hun zilveren jubileum, vraagt de vrouw aan de man: "Wat dacht je eigenlijk, 25 jaar geleden, toen je me de eerste keer naakt zag?"
De man antwoordt: "Alles wat i...

Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)


Toilet doordenkertje (6.55/10)

Een Belg en een Nederlander staan op de wc. Terwijl de Nederlander de wc betreedt wacht de Belg netjes op zijn beurt. Terwijl de Belg staat te wachten hoort ie op de wc de Nederlander zeggen "1-2...

Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: Beaverke
Datum: 06-10-2024
Maal bekeken: 10174
Aantal stemmen: 198
Gemiddelde score: 7.95

12
4
2
3
5
11
19
36
36
70
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish