Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kunstgebit
Oma, berispend : Als ik gaap hou ik altijd netjes men hand voor mijn mond!Wimpie: Dat hoef ik niet te doen. mjjn gebit zit nog vast!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe secretaresse (6.43/10)
Een directeur van een school krijgt drie reacties op zijn jobadvertentie voor een nieuw secretaresse. Daarom besluit hij om elke kandidaat een week op proef te laten werken en daarna pas zijn uiteinde...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
Jantje en de kerk (7.36/10)
Elke zaterdag als Jantje met zijn moemoe naar de kerk gaat, valt hij tijdens de preek in slaap. Na een week of vijf begint de pastoor zich eraan te ergeren. Als hij 's avonds samen met zijn meid zit t...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Rechtzaak (7.19/10)
Een aanklager vroeg aan zijn eerste getuige, een oude vrouw, om te gaanstaan. Hij wendde zich tot haar en vroeg: "Mevrouw Bakker kent u mij?"
Ze antwoordde: "Ja zeker, k...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
