Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kunstgebit
Oma, berispend : Als ik gaap hou ik altijd netjes men hand voor mijn mond!Wimpie: Dat hoef ik niet te doen. mjjn gebit zit nog vast!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Goed Nederlands (7.45/10)
Zo moeilijk is het Nederlands niet, je moet het alleen maar goed lezenAntiloop = middel tegen diarree
Bedacht = naast bed nummer zeven
Achteraf = min acht
Continen...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Het arme jongetje (7.99/10)
Een heel arm jongetje wil graag een nieuwe fiets voor Sinterklaas maar zijn gescheiden moeder kan die niet betalen. Moeder stelt voor om een brief aan Sinterklaas te schrijven waarin hij desnoods om g...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Ongeluk (7.28/10)
Een advocaat opende de deur van zijn BMW toen er plotseling een auto langs kwam rijden die de deur raakte en hem er finaal afreed. Toen de politie op de plaats van het ongeval arriveerde, klaagde de a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
