Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Turk met waterscooter
Waarom heeft een turk een waterscooter gejat?- Om eerder bij het brood te zijn dan de eendjes
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De loodgieter uit Antwerpen (7.67/10)
Een loodgieter uit Antwerpen krijgt de opdracht om een defecte wc te gaan herstellen in Borgerhout op het derde verdiep. De loodgieter belt aan en er komt een vrouwtje met hoofddoek op het balkon te...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
marokkaan in wapenwinkel (6.48/10)
Een marokkaan gaat naar een wapenwinkel in 't centrum van Antwerpen. De uitbater is een typische Antwerpenaar, met het eveneens typische 'platte accent'. De marokkaan vraagt: "seg meneer, edde go...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Ga eens in de hoek staan (6.79/10)
Er komt een neger bij de dokter met een valling, zegt de dokter tegen hem "Kleed je maar helemaal uit". Zo gezegd zo gedaan, dan zegt de dokter tegen de neger "Ga een in de linkse hoek ...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
