Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Zwart en Wit

Een Afrikaans afgevaardigde en zijn secretaris zijn in Belgie op bezoek bij koning Albert na een gesprek over de beide landen vraagt de afgevaardige aan koning Albert: "Mag ik je iets vragen"
Afgevaardigde : Zwart is dat een kleur ?
Koning Albert : Ah natuurlijk!
Afgevaardigde : "Wit is dat een kleur" ?
Koning Albert : inderdaad dat is ook een kleur

Waarop de afgevaardigde zijn hofd draait naar zijn secretaris en zegt
"Zie je wel dat wij een een kleuren tv hebben !




Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Hell's Angels (7.91/10)

Er komt een man bij Sint-Pieter aan de hemelpoort. Sint-Pieter vraagt hem of hij tijdens zijn leven op aarde ooit een goede daad gedaan heeft, waardoor hij zonder twijfel in de hemel thuishoort.
...

Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)


Tobot leugendetector (6.99/10)

Jantje zijn vader komt op een dag thuis met een robot leugendetector. Speciaal aan de robot is dat als iemand een leugen vertelt de robot die persoon een slag in het gezicht geeft.
Die avond k...

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


Brossen van school (6.53/10)

Een kleine jongen brost twee dagen van school. Wanneer hij terugkomt, geeft hij een briefje aan de juffrouw, waarop staat:
'Frans kon niet komen omdat hij zijn arm gebroken had.'
De juff...

Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: PoWaH
Datum: 29-05-2024
Maal bekeken: 10916
Aantal stemmen: 53
Gemiddelde score: 6.77

5
2
2
1
2
5
12
10
4
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish