Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zwart en Wit
Een Afrikaans afgevaardigde en zijn secretaris zijn in Belgie op bezoek bij koning Albert na een gesprek over de beide landen vraagt de afgevaardige aan koning Albert: "Mag ik je iets vragen"Afgevaardigde : Zwart is dat een kleur ?
Koning Albert : Ah natuurlijk!
Afgevaardigde : "Wit is dat een kleur" ?
Koning Albert : inderdaad dat is ook een kleur
Waarop de afgevaardigde zijn hofd draait naar zijn secretaris en zegt
"Zie je wel dat wij een een kleuren tv hebben !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sterren zien (7.51/10)
Twee mannen gaan kamperen. Ze zetten de tent op en wanneer de avond valt kruipen ze in hun slaapzak en beginnen te slapen. Om 4u snachts worden ze wakker en de ene vraagt aan de andere : "Weet je...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Hulpbehoevend (6.15/10)
Er zit een man in de trein en tegenover hem zit een leuke juffrouw. Plots vraagt hij juffrouw: "Kunt u mijn rechterbeen even op de bank leggen?' De juffrouw denkt even na en nou ja dat zal ik wel...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Werken in de zoo (7.92/10)
Een man zonder werk bekijkt de advertenties in de krant en leest dat ze een oppasser zoeken in de zoo. De man gaat zich gaan aanbieden maar krijgt een njet van de directeur: "Spijtig, ik heb zoju...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
