Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mastruberen
Nieuwe onderpastoor in de gemeente.Hij moet de volgende dag al de biecht horen, en de pastoor geeft hem een briefje mee, met het tarief van de penitenties.
De meeste zonden staan daar op, liegen: twee weesgegroetjes, stelen, drie weesgegroetjes en één onze vader, enz..
Komt een jongen in de biechtstoel, en bekent: Eerwaarde heer, ik heb gisteren tweemaal gemasturbeerd.
De onderpastoor zoekt koortsachtig op zijn briefje en vindt masturberen niet. Toevallig komt daar juist een misdienaartje voorbij. De geestelijke komt snel uit zijn biechtstoel en vraagt hem: "Wat geeft de pastoor voor masturberen?"
Waarop de jongen: "twee stukken chocolade en één Mars"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Pas normal (6.67/10)
Een Franse homo komt aan een benzinepomp en steekt hettankpistool in zijn gat.
Zegt de uitbater : "ça n'est pas normal"
Waarop de homo : "Non, c'est Super"<...
Mop verder lezen (Je hebt 97% gelezen)
Knecht en de laarzen (8.03/10)
Komt een knecht bij een boer werken op 1 voorwaarde dat hij geen seks zou hebben met z`n dochters. De knecht ziet z`n dochters en ze zijn zo knap en lekker... Maar hij houdt zich in. Tot op een moment...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Veiling (7.17/10)
Tijdens het ontbijt vertelt een vrouw over een vreemde droom die ze 's nachts heeft gehad." Ik was op een veiling voor penissen.
De grote werden verkocht voor duizend gulden en d...
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
