Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Mastruberen

Nieuwe onderpastoor in de gemeente.
Hij moet de volgende dag al de biecht horen, en de pastoor geeft hem een briefje mee, met het tarief van de penitenties.
De meeste zonden staan daar op, liegen: twee weesgegroetjes, stelen, drie weesgegroetjes en één onze vader, enz..
Komt een jongen in de biechtstoel, en bekent: Eerwaarde heer, ik heb gisteren tweemaal gemasturbeerd.
De onderpastoor zoekt koortsachtig op zijn briefje en vindt masturberen niet. Toevallig komt daar juist een misdienaartje voorbij. De geestelijke komt snel uit zijn biechtstoel en vraagt hem: "Wat geeft de pastoor voor masturberen?"
Waarop de jongen: "twee stukken chocolade en één Mars"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Skiën in bed (7.29/10)

3 mannen zijn op ski-vakantie
Ze slapen met z'n drieën in een twee-persoons bed.
Op een ochtend wordt de linkse man wakker en zegt; 'Hoe kan dat nou? Ik voel me precies afgetrokken!'
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)


De mens zonder slaap (7.6/10)

In de klas:
Juffrouw Betty vraagt aan de kinderen van het 5de leerjaar
"Hoe lang een mens kan leven zonder te slapen?"
Flupke op de eerste rij van de klas zegt 24 uur. <...

Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)


De nieuwe boer (6.35/10)

Boer Charel heeft twee handen tekort om heel dat veld te spitten dus zet hij een advertentie in de krant : "BOER GEZOCHT."
Twee dagen later belt een jonge kerel aan de deur en boer Ch...

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: schaep
Datum: 06-05-2024
Maal bekeken: 8412
Aantal stemmen: 86
Gemiddelde score: 7.50

4
1
3
2
2
7
16
20
12
19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish