Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schipbreukelingen
6 mannen en 1 vrouw lijden schipbreuk op een onbewoond eiland.Na enige tijd beginnen de hormonen op te spelen.
Er wordt een mooie afspraakgemaakt: iedere dag van de week mag één van de mannen met de vrouw naar bed en de zevende dag is de vrouw vrij.
Alles gaat prima zo, maar grote pech, op een dag sterft de vrouw.
Je weet hoe dat gaat, 6 mannen alleen, de eerste week gaat dat
moeilijk, de tweede week is het nog veel moeilijker, de derde week is het bijna niet meer te doen en de vierde week ... hebben ze haar begraven.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Moderne Voorlichting (7.4/10)
"Papa? Zeg me eens, hoe ik ben ontstaan?""Wel goed mijn kind, het moest er eens van komen, en waarom niet vandaag, luister goed!
Papa en mama zijn elkaar tegen...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Sex in het bejaardentehuis (7.85/10)
Georgette en Marcelleke wonen beiden in een bejaardentehuis, en hebben iets met elkaar. Ze zijn beide 96 jaar en aan hun rolstoel gekluisterd. Elke avond hebben ze een afspraakje in de TV zaal. George...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Bij de kastelijn (6.78/10)
Er komt en zwarte man met een wit oor komt een cafe binnen, en besteld bij de kastelijn een borreltje met een biertje. Daarna vraagt de kastelijn hoe komt u aan dat witte oor? Nou zegt die zwarte man ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
