Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Piloten
Twee piloten zitten in de cockpit en hebben het over de nieuwe stewardess."Ze neukt wel aardig, maar m'n vrouw is toch een stuk beter." zegt de een.
De ander wordt nieuwsgierig en loopt even naar achter om ook de stewardess uit te proberen.
Na een kwartiertje komt hij terug en zegt:
"Ze kan het aardig maar jouw vrouw neukt inderdaad beter."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Indiaan (6.98/10)
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mi...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
Dildo voor een blondje (7.7/10)
Eigenaar van een sexshop moet even weg en vraagt zijn buurman om even op de winkel te passen. Komt er een blanke vrouw binnen en vraagt: 'Wat kost die witte dildo?' Buurman antwoordt '25 Euro'. 'En wa...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Beroepsmisvorming (6.5/10)
Een man komt zwaargewapend een bank binnen en roept; Dit is een overval, iedereen op zijn buik op de grond liggen! Iedereen in de bank gaat liggen en hij gaat naar de kassa om geld te halen. Dan bemer...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
