Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Personenbus opblazen
Tien limburgse terroristen hebben een opdracht om een personenbus op te blazen, maar er moest geloot worden over wie de uiteindelijke klus ging klaren.Op het laatst bleven Polleke en Sjefke over, Polleke verloor en Sjefke won. Hij had dus de eer om de bus op te blazen. Sjefke ging er op uit, en na een half uur kwam hij terug met een heel zwart gezicht en de mond helemaal verbrand.
"Zo, Sjefke is het gelukt?", waarop hij antwoordde
"Ich heb het geprobeerd maar de uitlaat was veel te heet joh!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Limburger zaagt bomen om (7.75/10)
Een limburger wil de bomen op zijn bouwgrond zelf afzagen. Hij stapt een Aveve tuincenter binnen en vraagt: 'Zeeeg het die gen zaaaaaaag voor mich?' De winkelbediende leidt hem naar verschillende zag...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Het ei (7.68/10)
Limburgers zijn slimmer dan velen denken!!Een Limburgse boer woont net aan de grens met Nederland en zijn buur is dan ook een Hollandse boer.
De twee hebben altijd een goede verstandh...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Gratis sex bij tankbeurt (7.83/10)
Een Limburger rijdt naar Antwerpen en stopt aan een benzinestation met het opschrift "Win gratis sex bij vullen tank". Hij vult zijn tank gaat binnen en vraagt zijn gratis sex. "Ok"...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
