Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bananenschil
Twee Limburgers op wandel zien in de verte een bananenschil liggen."Oei", zegt de ene, "dat gaat weer pijn doen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Limburgse bussen (7.5/10)
Joske en Peterke beslissen om eens naar Antwerpen te gaan feesten. Ze pakken goe wa pinten in een cafe en kijken eens goe naar het schone volk. Plots zegt Joske tegen Peterke: "Jong, we hebben de...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Uitvindingen (6.48/10)
Twee Antwerpenaars en een Limburger discussiėren over uitvindingen. Zegt de eerste Antwerpenaar: "Elektriciteit, dat is pas een uitvinding. Je komt de kamer binnen, knipt de schakelaar aan en de ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Groene kant boven! (7.68/10)
Een vrouw ging met de aannemer door haar nieuwgebouwde woning. In de eerste kamer zegt ze "Ik zou deze graag in lichtblauw geschilderd zien". De aannemer neemt hiervan nota in zijn lastenboe...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
