Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Slim blondje
Een blondje parkeert haar splinternieuwe Rolls-Royce op de stoep vlak voor het raam van de ING bank in het hartje van Brussel Zuid.Ze stapt naar binnen en wens de directeur te spreken.
Ze vraagt de man om dringend een lening te bekomen van 1.000 Euro, waarop de man vraagt welke waarborgen ze te bieden heeft, waarop ze antwoordt dat hij haar nieuwe Rolls in pand mag nemen. Na enige controle van haar paspoort en inschrijvingsbewijs van de Rolls bleek alles inderdaad correct te zijn. Maar dan moest ze wel de wagen als onderpand in de garage van de bank zetten. Geen probleem.
Een week laten komt het blondje terug om haar lening terug te betalen. Ze legt 1.000 Euro op het loket waarna er driftig werd gerekend om de intresten te bepalen, uiteindelijk moest ze 1.000 x 7% / 52 of 1,53 Euro aan intresten betalen.
De directeur begreep er totaal niets van en vroeg haar dan ook onomwonden waarom zij die lening dan zo dringend nodig had.
Antwoord van het blondje Ja mijnheer zeg mij nu eens waar je Brussel je wagen kunt parkeren als je met de TGV naar Parijs gaat voor een week en dit voor de som van 1.53 Euro
Nog niet zo dom dit blondje.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2 blondjes hebben ruzie (6.77/10)
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pf...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Nu gaat het gebeuren! (7.64/10)
Een man gaat een avondje uit met een blondje.Aan het eind van de avond zitten ze in zijn auto ergens in een bos.
Ze beginnen te vrijen en alles "ziet er goed uit."
De m...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Naar de supermakrt (6.55/10)
Er loopt een blondje met een (heel) kort rokje langs een stel ruige bouwvakkers.Zegt een bouwvakker: 'Waar gaan die mooie benen heen?'
Zegt de blondine: 'Naar de supermarkt, als er ni...
Mop verder lezen (Je hebt 93% gelezen)