Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Weerbericht
Op een ochtend, in bed, luistert een man naar de radio, samen met z'n vrouw (een mooie blonde)."Vandaag verwachten we 10 cm sneeuw. Gelieve jullie auto's aan de straatkant met pare huisnummers te plaatsen om het de sneeuwruimers te vergemakkelijken."
De vrouw springt uit bed en gaat haar auto verplaatsen naar de pare kant van de straat.
De volgende ochtend, hetzelfde scenario :
"Wij verwachten 15 cm sneeuw vandaag en vragen jullie auto's aan de straatkant met onpare huisnummers te parkeren om aldus de sneeuwontruiming te vergemakkelijken!"
De vrouw haast zich naar beneden en verplaatst haar wagen.
De volgende ochtend luisteren ze weer naar de radio : "30 cm sneeuw wordt vandaag verwacht, gelieve dus de auto krrrrrrrr hhhrrrrrrr............................. "
Een elektriciteitspanne verstoort de uitzending. Perplex bekijkt de vrouw haar echtgenoot en vraagt : "Wat moet ik doen ? Hij heeft niet gezegd aan welke straatzijde wij de auto moeten plaatsen?"
Haar man bekijkt haar en zegt, met veel medelijden : "Waarom laat je je wagen vandaag niet in de garage staan ?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De kidnapping (6.45/10)
Ze was mooi en hoogblond en verkeerde in financiële moeilijkheden. Waarop ze besloot een kind te ontvoeren en een losgeld te eisen.Zo gezegd zo gedaan. Onze blonde heldin betreedt een ...
Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Overspel bij een blondje (7.11/10)
Een blondje verdenkt haar vriend van overspel, en hoewel ze toch nog niet volledig zeker is, gaat ze toch maar alvast een pistool kopen. Wanneer ze plots onverwacht zijn appartement betreedt, ziet hij...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Kijk daar zie, de zon... (6.83/10)
Twee mannen lopen 's nachts rond in Hasselt en ze zijn straal bezopen..De ene man kijkt naar boven en zegt: "Kijk daar zie, de zon."
De andere zegt: "Ma nee jongske, da...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)