Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ik heb AIDS!
Een gast en vrouw hebben gedaan met neuken.Zitten ze beide op de rand van het bed. Begint de vrouw te giechelen: "Hihihi, moet ge nu eens iets weten? ik heb AIDS!!! Hahahaha"
Zegt de man: "Wat kan mij da schelen, ik ben melaats, en hij zit er nog in !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Verkeersregels (6.12/10)
Baziel rijdt met zijn fiets te midden van de baan.Opeens halen twee zwaantjes (politie op de moto) hem bij: Awel waar is het fietspad ?
Baziel: Daar, maar k peize niet daj gider daar op...
Mop verder lezen (Je hebt 86% gelezen)
De kip en het paard (7.03/10)
De kip en het paard staan samen in de wei, op een dag komt de kip langs een gracht en hoort het paard om hulp roepen. De kip springt in zijn mercedes en trekt het paard uit de gracht. De dag erop va...Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Paard op cafe (7.47/10)
Er komt een man een cafe binnen en ziet een pot met 5 cent muntstukken staan. Hij vraagt aan de barman: "Waarom staat die pot met vijfjes hier?" De barman antwoordt: "Als jij het paard ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
