Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
2 blondjes hebben ruzie
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pfff, dan sta ik nog vroeger op en veeg ik het er weer van af!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Blondje te paard (7.45/10)
Een blondje beslist op een dag paard te rijden ook al heeft ze daar totaal geen ervaring mee. Ze stapt dus op het paard, zonder hulp of toezicht en het paard begint spontaan te galopperen. De blondine...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Huilend terug (6.32/10)
Er zitten 3 vrouwen op een onbewoond eiland.Op een dag komt er een fles aangespoeld met een briefje in, daarop staat dat je drie wensen mag doen.
Zegt de slimme vrouw: "Ieder een w...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
