Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Waar zitten je hersens?
Een dom blondje zat op haar werk waar ze per ongeluk iets verkeerd deed en haar baas reageerde van: " waar zitten je hersenen? Zeker tussen je benen?"De volgende dag kwam het dom blondje maar niet naar haar werk en opeens ging de telefoon. Het was het dom blondje dat niet kon komen werken en de baas vroeg: " Waarom niet?" waarop het dom blondje zei: " ik heb een hersenbloeding"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dom blondje? (6.08/10)
Waarom trouwt een dom blondje niet met een Hollander?- Zo dom is ze nu ook weer niet...
Mop verder lezen (Je hebt 198% gelezen)
Blondje koopt een Televisie (6.86/10)
Er gaat een dom blondje naar de Elektrozaak. Op een gegeven moment vraagt ze aan de verkoper: "Ik wil graag dat televisietoestel kopen." Zegt de verkoper: "Ik verkoop niet aan domme blo...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
2 blondjes hebben ruzie (6.77/10)
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pf...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
