Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Waar zitten je hersens?
Een dom blondje zat op haar werk waar ze per ongeluk iets verkeerd deed en haar baas reageerde van: " waar zitten je hersenen? Zeker tussen je benen?"De volgende dag kwam het dom blondje maar niet naar haar werk en opeens ging de telefoon. Het was het dom blondje dat niet kon komen werken en de baas vroeg: " Waarom niet?" waarop het dom blondje zei: " ik heb een hersenbloeding"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een goede mop (8.01/10)
Een blinde man gaat per ongeluk een vrouwenbar binnen. Hij vindt zijn weg tot de toog, zet zich neer op een kruk en bestelt iets te drinken. Nadat hij er zo een tijdje heeft gezeten, roept hij naar de...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
De grote rode haan (7.56/10)
"Een blondje belt haar vriend, met de mededeling dat ze een probleem heeft."Wat is er aan de hand?" vraagt hij."Nou, ik heb een legpuzzel gekocht, maar ik vind 'm zo moeilijk.De st...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Koude kloten (7.97/10)
3 blonde vriendinnen zijn een babbelke aan het doen. "Zeg, weet ge, als ik de Peter nekeer goe pijp, heeft hij altijd koude kloten". "Tiens, das komiek," zegt die 2de, "als ik...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
