Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Marokkaan met de vogelpest
Ne Marokkaan komt bij den dokter."Dokter, ikke ziek, ikke hebbe vogelpest."
"Maar, meneer, dat kan niet, mensen krijgen geen vogelpest; maar goed, we zullen uw bloed onderzoeken. Komt volgende week maar terug."
Een week later staat die Marokkaan daar terug.
De dokter: "Ik heb goed en slecht nieuws voor u. Het slechte nieuws is dat u inderdaad vogelpest hebt en het goede nieuws is dat uw familie moet worden opgeruimd.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Haben sie ein Revolver? (7.02/10)
Komt een Duitser in een wapenzaak en vraagt: "Haben sie ein Revolver?" Waarop de verkoper 'nee' zegt.Dit terwijl de Duitser in de vitrine een aantal revolvers ziet liggen.
<...
Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Pillen naar Ethiopië (7.07/10)
Een week geleden stuurde het Belgisch leger 50 000 vitamine-pillen naar Ethiopië om de bevolking te sparen van verdere hongerziektes. Vanmorgen kregen ze echter een retourzending in de bus:Mop verder lezen (Je hebt 63% gelezen)
Welke ziekte had ik? (7.05/10)
Een Marokkaan komt binnen bij de dokter en klaagt over uitslag en jeuk. De dokter bekijkt hem aandachtig en vraagt wat het probleem is. De marokkaan klaagt over slecht slapen, slecht eten, moeilijke ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
