Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
E.T. en Marokkanen
Vijf verschillen tussen E.T. en een Marokkaan...1- E.T. zag er beter uit!
2- E.T. leerde onze taal!
3- E.T. had z'n eigen fiets!
4- E.T. kwam alleen!
5- En last but not least: E.T. WILDE NAAR HUIS...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Snugger? (7.18/10)
Een Belg een Nederlander en een Duitser worden in Frankrijk door Chirac ter dood veroordeeld,en dus besluiten de Fransen een guillotine te nemen. Eerst is de Belg aan de beurt. "Heb je nog een la...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Het alligator avontuur (7.32/10)
Er loopt een hele grote neger een beetje door het moeras van de everglades te lopen. Op een gegeven moment krijgt een hele grote aligator dat door en ziet in de neger wel een lekker hapje! Hij besluit...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
De drie bouwvakkers (7.4/10)
Drie bouwvakkers, een Belg, een Hollander en een Duitser houden schafttijd. De Belg doet z'n brooddoos open. "Godverdomme hé, weeral gelei, als ik morgen nog gelei tussen m'n boterhammen vind, sp...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
