Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kapelaan op de zolder
Een Hollander ging biechten:'Vergiffenis, meneer de kapelaan,' snikte hij, 'in de Tweede wereldoorlog had ik een onderduiker op mijn zolder.'
'Nou, dat is toch geen zonde?' vond de kapelaan.
'Nee,' zei de man, 'maar ik heb hem huur laten betalen.'
'Dat was niet netjes van u, maar tenslotte liep u toen gevaar.'
'Dank u, kapelaan.' zei de man. 'Mag ik u nog iets vragen?'
'Wat dan?' reageerde de kapelaan.
'Vindt u dat ik hem moet vertellen dat de oorlog is afgelopen?'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het alligator avontuur (7.32/10)
Er loopt een hele grote neger een beetje door het moeras van de everglades te lopen. Op een gegeven moment krijgt een hele grote aligator dat door en ziet in de neger wel een lekker hapje! Hij besluit...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Hij rijdt op z'n fiets! (6.68/10)
In het vroegere Kongo had een westvlaming een bedrijf. Met het vele werk kon hij niet anders dan enkele negers te werk te stellen. Maar die negers verstonden niets van wat hij hen oplegde, dus vroeg h...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Uitkeringen (6.8/10)
Ik ben er dus in geslaagd een werkloosheidsuitkering te krijgen voor mijne Bouvier.Eerst had het OCMW er geen oren naar, maar na wat hevig discussieren kwam er toch schot in de zaak.
&...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
