Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

duvel

Een kroegbazin vraagt aan de enige klant in het cafe wat hij wil."Awel, ik zou graag mijn kop tussen uw borsten steken en het zweet er tussenuit likken"
De cafebazin is geshockeerd en wil de man buitenzetten. Maar hij sust haar en biedt zijn verontschuldigingen aan.
Een tijdje later vraagt ze weer of hij wat wil.
"Awel, ik zou graag van die goeie lopende flan tussen uw kontkaken smeren en dan alles er uit likken.
Weer is de cafebazin boos maar laat ze zich sussen. Tot ze nog eens vraagt wat die gast eigenlijk wil.
"Awel ik zou u graag ondersteboven zetten, uw k.. vol Duvel gieten en dat in ene keer leeg drinken.
De cafebazin is nu echt in alle staten en gaat naar boven haar vent erbij halen.
"schat, weet ge wat die viezerik hier beneden tegen mij durft te zeggen?"
De man is zijn krant aan het lezen en kijkt gestoord op "wat dan"
"Die wil het zweet van tussen mijn borsten weglikken"
"Wat, die onbeschofterik! Die sla ik in het ziekenhuis" en hij rolt zijn mouwen alvast op terwijl hij rechtstaat.
"ja, maar dat is niet alles, hij wou ook flan tussen mijn kontkaken smeren en dan alles oplikken"
"wat? De pervert, die kan ineens zijn lijkzak gaan bestellen" De man neemt zijn baseballbat uit een hoek en vertrekt naar beneden.
"wacht, het is nog erger. Hij wou ook mijn k.. vol Duvel gieten en dat in ene keer uitdrinken"
De man zet zijn baseballbat terug, stroopt zijn mouwen terug af en gaat terug in de zetel zijn gazet lezen.
"sorry schat, maar met iemand die een hele bak Duvel ineens kan opdrinken wil ik geen ruzie."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Gevolgen van een naaktstrand (7.14/10)

Zit een echtpaar op het naakt strand heerlijk te zonnen, vliegt er zomaar pardoes een wesp haar vagina binnen.
Dus die vrouw gillen: "Jan wat moet ik doen help."
Jan springt op...

Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)


Geheim (6.9/10)

Jantje gaat naar de speeltuin en komt Annemiekje tegen. Hij zegt:
"Ik moet je iets laten zien, maar het is zo geheim dat het niet hier kan. Het moet bij mij thuis gebeuren."
...

Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)


Observeringsvermogen testen (7.81/10)

Om het observeringsvermogen te testen, wordt volgende test gedaan: Er wordt een foto opgehangen van een persoon in profiel.

Eerste kandidaat komt binnen. De instructeur vraagt: wat valt...

Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: billeken
Datum: 11-05-2021
Maal bekeken: 23107
Aantal stemmen: 69
Gemiddelde score: 6.91

9
2
1
1
4
7
9
11
6
19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish