Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Monsterlijk
In de psychiatrische afdeling van het gevang zitten een dief, een pedofiel, een sadist, een moordenaar, een necrfiel, een pyromaan en een sado-masochist zich steendood te vervelen.De dief zegt: en als we nu de kat van de directeur stelen?
De pedofiel: ja, laten we het jong van de kat van de directeur stelen.
De sadist: ja, we stelen het jong van de kat van de directeur en we martelen het.
De moordenaar: ja, we stelen het jong van de kat, we martelen het en daarna slaan we het de kop in.
De necrofiel: ja, we stelen het jong van de kat, we martelen het, we slaan het de kop in en we verkrachten het.
De pyromaan: ja, we stelen het jong van de kat, martelen het, slaan het de kop in, verkrachten het en steken het daarna in brand.
Waarop de sado-masochist: miauw!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
hygiënisch (6.15/10)
Er waren eens 2 domme blondjes die door de woestijn moesten gaan. Ze vonden het te warm om te stappen, dus besloten ze om een kameel te nemen. Ze kopen een kameel en de verkoper zegt hun: "Na de ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Auto met een geurtje (6.69/10)
Een vrouw loopt een Mercedes-showroom binnen.Ze kijkt wat rond, totdat ze de perfecte auto ziet.
Ze gaat hem eens van dichtbij bekijken, maar als ze bukt om de leren bekleding goed te v...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Altijd hetzelfde met de die (7.49/10)
Twee gasten zitten op café en diene éne zegt opeens: "Dat is nu altijd hetzelfde met die van ons: als ik `ns blijf plakken en ik kom een kot in de nacht thuis, dan mag ik nog zo stil zijn als ik ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
