Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Arme Pepe
Pepe is ruim de 80 voorbij en gaat voor de jaarlijkse controle naar de huisarts.Dokter: En, hoe gaat het tegenwoordig ?
Pepe: Prachtig, meneer den dokteur, ik heb de liefde van mijn leven gevonden, een knappe jongedame van 18, ik ben in de fleur van mijn leven en kijk, we komen just te weten dat ze in verwachting is !!
Dokter: Wel, laat me u een waargebeurd verhaal vertellen. Een patiënt van mij gaat ieder jaar op berenjacht. Hij is echter niet meer van de jongste en in zijn verstrooidheid vertrekt hij met zijn paraplu in plaats van zijn jachtgeweer. Op een gegeven moment staat hij oog in oog met een beer,hij richt zijn paraplu en probeert te schieten ... weet ge wat er toen gebeurde?
Pepe: Neen !
Dokter: De beer viel voor zijn neus dood.
Pepe: Dat kan niet ! Iemand anders moet geschoten hebben !
Dokter: Wel, om nu op uw geval terug te komen ...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Seks bij de seksuologe (8.01/10)
Een koppel gaat bij een seksuoloog voor een sessie.De man vraagt: "We willen dat je ons bekijkt terwijl we het doen."
De seksuoloog stemt toe.
Wanneer het ko...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Pas normal (6.67/10)
Een Franse homo komt aan een benzinepomp en steekt hettankpistool in zijn gat.
Zegt de uitbater : "ça n'est pas normal"
Waarop de homo : "Non, c'est Super"<...
Mop verder lezen (Je hebt 97% gelezen)
Afspraak met gynaecoloog (7.42/10)
Emiel ligt al de halve nacht te woelen. Op een gegeven moment maakt hij zijn vrouw wakker en zegt: "Schatje, ik heb zo'n zin om met je te vrijen?" Zijn vrouw zegt: "Uhhh .... nee liefje...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)