Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zwemmen in 't Stad
In Antwerpen in't stadspark ligt ne Marrokaan in de vijver:"Help ikke ni kunne zwemme, help"
Op het bruggeske staat ne flik te kijken en die zegt:
"Dan hedde gij sjans hé vriend, want ge moogt hier ni zwemme!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Moemba ni betalen! (7.93/10)
Een buschauffeur stopt voor een halte waar een neger opstapt. Die zegt: 'Ikke Moemba, ikke ni betalen', loopt door en gaat zitten. Nu die vent is twee meter groot en één meter breed en de chauffeur m...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
