Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Viagra
Een oudere heer heeft amoureuze plannen.Hij koopt twee viagra pilletjes bij de drogist.
Alvorens zijn afspraakje na te komen, gaat hij dineren in een restaurant. Hij overhandigt de ober de twee pilletjes en verzoekt hem ze in de soep te doen. Pas na geruime tijd wordt de soep opgediend. "Mijn excuses dat het zo lang geduurd heeft", zegt de ober,"maar we moesten eerst wachten tot de vermecelli weer was gaan liggen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wedden voor een miljoen? (8.01/10)
Een klein oudje gaat op een mooie dag naar de Fortis Bank met een grote zak geld. Bij de loketbediende vraagt ze om een onderhoud met de directeur om dat geld op een rekening te zetten. Na aandringen ...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
Boer in een rechtszaak (6.78/10)
Een boer zit in een rechtszaak, omdat hij een meisje had verkracht.Omdat de rechter toch enkele vragen had bij de avances van de man vraagt hij: heb je ze verlei'd'?
De ...
Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
Homo's overtroeven (6.56/10)
Drie homo's zitten in de sauna en plotseling rinkelt er iets. En de eerste homo haalt een gsm uit zijn gat en begint te bellen; Dan rinkelt er weer iets en de tweede homo haalt ook een gsm uit zijn ga...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
