Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Chocoladerepen
"Mijn zus is een geluksvogel !" vertelt Dirk aan een vriend van hem. "Ze was uitgenodigd op een feestje waar de jongens de meisjes met een reep chocolade of een kus moesten begroeten.
"En toen ?"
"Ze kwam met 12 repen chocolade thuis !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe secretaresse (6.43/10)
Een directeur van een school krijgt drie reacties op zijn jobadvertentie voor een nieuw secretaresse. Daarom besluit hij om elke kandidaat een week op proef te laten werken en daarna pas zijn uiteinde...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
Barbecue (7.38/10)
Na vele lange koude wintermaanden komt de lente eindelijk in het land en kunnen we ons beginnen klaar maken voor het BBQ-seizoen. Om hiermee goed van start te gaan is het natuurlijk héél belangrijk om...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
De 12 kinderen (7.05/10)
Een vrouw gaat naar de winkel, ze maakt een praatje met de winkelier.De winkelier vraagt: Hoeveel kinderen heb je en hoe noemen ze?
Vrouw: 12: Jan, jan, jan, jan, jan, jan, jan, jan, j...
Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
