Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Turkse familie voor Belg
Een Turkse familie staat aan de grens bij Maastricht en vragen aan de douanier of ze over de grens mogen. Zegt deze "nee, alleen Belgen mogen over de grens. Maar ik heb het goed met jullie voor. Dus diegene die de Maas over kunnen zwemmen mogen toch nog Nederlander worden."De vader springt erin en zwemt naar de overkant. Toen zwom de Moeder naar de overkant. Toen sprong het zoontje erin en begon te zwemmen, maar deze verdronk. Begint moeder hard te huilen, zegt vader: "Och moeder, stop maar met huilen. Het was maar een Turk."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Werken? (7.95/10)
Marokkaan Abdel komt binnen bij de baas van een groot bedrijf.Abdel : 'Ik hier werken willen !'
Baas : 'Goed, je krijgt knappe secretaresse, groot bureau, chique firmawagen, GSM...
Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
Hollander in een wapenwinkel (6.52/10)
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!&...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Nederlanders op de trein (7.99/10)
Drie Belgen en drie Nederlanders gaan samen met de trein op stap. De drie Nederlanders kopen elk een ticket aan het loket, de drie Belgen kopen er samen maar één. De Nederlanders zijn verwonderd: hoe ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
