Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Prins Filip bij de varkens
Prins Filip bezoekt een boerderij en de pers is er natuurlijk bij. Een fotograaf maakt een foto in de varkensstal.Zegt de prins: "Schrijf nu niet onder die foto 'Filip met de varkens' hé meneer de fotograaf."
Volgende dag staat de foto in de krant en eronder staat Prins Filip, derde van links.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik wil ook zo eentje (7.92/10)
Verhofstadt en Stevaert zitten bij de koning op een diner.Zegt Verhofstadt tegen Stevaert: "Moet je zien wat mooi gouden bestek ze hier hebben.
Daar wil ik wel een lepel van mee na...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Bill Gates (6.51/10)
Bill Gates komt een keertje in Brussel. Uiteraard bezoekt hij de hoertjes. Op een gegeven moment kleedt hij zich dus uit, maar op het moment dat hij z'n onderbroek laat zakken begint de hoer ineens ha...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)
Jambers naar Oezbekistan (7.93/10)
Paul Jambers is ten einde raad. Hij heeft geen inspiratie meer om een reportage te maken. Maar op een dag heeft hij een schitterend idee. Hij besluit om eens naar het buitenland te trekken, want in Be...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
