Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Van je vrienden moet je het he
Jef ging een wereldreis maken per fiets.Om toch te voorkomen dat zijn vrouw hem ontrouw zou worden doet hij haar een kuisheidsgordel om en sluit die af met een sleutel;
De sleutel brengt hij naar zijn beste vriend Frans;
Zegt Jef tegen Frans : "Moest ik binnen 2 jaar niet terug zijn dan moet je de boel maar open doen en laat haar een levenn leiden zoals ze wil, ik zal dan toch wel den hoek om zijn."
"OK" zegt Frans en Jef vertrekt met zijn fiets.
Jef is amper vertrokken of Frans rijdt met zijn auto voor hem in en doet hem stoppen.
"Awel, wat krijgen we nu?" vraagt Jef verwonderd.
"Wel, je hebt me de verkeerde sleutel gegeven !" zegt Frans
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Gerechtigheid (7.77/10)
Een vrouw wordt gearresteerd voor winkeldiefstal.Wanneer ze voor de rechter staat, vraagt deze haar: "Wat heeft u gestolen?"
De vrouw antwoordt: "Een bl...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Vrouwenavond (7.77/10)
Twee vrouwen gaan lekker op stap.Nadat ze goed gedronken hebben, keren ze terug en hebben op hun terugweg een aandrang voor een natuurlijke behoefte.
Nergens een toilet, alleen een kerk...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Dat nieuwe restaurant... (7.18/10)
Een oudere man vertelt zijn vriend over een nieuw restaurant waar hij samen met zijn vrouw heeft gegeten. "Het eten en de bediening waren grandioos!" zegt hij. Zijn vriend vraagt: "Hoe ...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
