Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Iedereen racist !
Mohammed gaat naar zijn baas en zegt hem : "Ikke nie meer werk voor u. Iedereen hier racist.""Wat ? Wat vertel je nu ? Misschien een of twee, maar toch niet allemaal."
"Jawel. Ik zeg : iedereen racist. Ik heb test gedaan. Ik heb iedereen zelfde vraag gesteld en iedereen zelfde antwoord geven. Iedereen hier racist."
"En welke vraag heb je dan gesteld ?"
"Ik vroeg iedereen : Wat gij vinden van Amerikanen wanneer zij alle moslims en alle coiffeurs zouden executeren ?"
"Coiffeurs ? Waarom de coiffeurs ?"
"Zie je wel ! Jij ook racist !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kapelaan op de zolder (7.93/10)
Een Hollander ging biechten:'Vergiffenis, meneer de kapelaan,' snikte hij, 'in de Tweede wereldoorlog had ik een onderduiker op mijn zolder.'
'Nou, dat is toch geen zonde?' vo...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Waarom witte tanden? (6.16/10)
Waarom heeft ne neger witte tanden?- Zo ziet ge in den donker ook nog waar ge moet kloppen....
Mop verder lezen (Je hebt 187% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
