Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nonnetje op dokers visite
Een nonnetje gaat naar de dokter voor een onderzoek. Ze moet zich helemaal uitkleden. De dokter legt zijn handen op haar hoofd." Wat doet u dokter ?" vraagt het nonnetje.
"Dit is een nieuwe onderzoek methode het is om te onderzoeken of je geen hersentumor hebt. Zeg eens 88".
Het nonnetje: "88".
"Dat is in orde" zegt de dokter.Hij legt nu zijn handen op haar borsten en zegt: "Dit is een controle voor borstkanker zeg nog eens 88."
Het nonnetje stamelend : "88". Nu steekt de dokter 2 vingers in het nonnetje haar vagina : " Dit is een controle op baarmoederhals kanker."
"Wat moet ik doen dokter ?" vraagt het nonnetje.
"88 zeggen " zegt de dokter.
Het nonnetje : "1,2, 3, 4, 5, .........."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Staat hier soms bakker? (7.96/10)
Een vrouw zegt tegen haar man voordat hij naar zijn werk gaat:"Mijn nachtlampje doet het niet. Zou jij daar straks even naar willen kijken?"
Geďrriteerd wijst de man naar zi...
Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Een trio met moeder en dochter (6.4/10)
Karel zit op café en ontmoet er een prachtige vrouw van 40 jaar. Ze drinken wat en geraken aan de praat. De twee geraken erg opgewonden. De vrouw vraagt aan Karel of hij al ooit eens een triootje met ...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Schapenneuker (7.78/10)
Wilfried spreekt met een vriend van hem: Zie je dat huis daar? Dat heb ik gebouwd. Ik ben er in totaal anderhalf jaar mee bezig geweest. Bloed, zweet en tranen heeft het me gekost, maar denk je dat ...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
