Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Video bekijken
Opa en oma winnen met een loterij een videorecorder.Die avond gaat oma naar de videotheek en vraagt om een porno video.
"Wilt u een harde of een soft-porno?" vraagt de bediende.
"Doet u maar een harde, want mijn man is doof."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bij de kastelijn (6.78/10)
Er komt en zwarte man met een wit oor komt een cafe binnen, en besteld bij de kastelijn een borreltje met een biertje. Daarna vraagt de kastelijn hoe komt u aan dat witte oor? Nou zegt die zwarte man ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Schapenneuker (7.78/10)
Wilfried spreekt met een vriend van hem: Zie je dat huis daar? Dat heb ik gebouwd. Ik ben er in totaal anderhalf jaar mee bezig geweest. Bloed, zweet en tranen heeft het me gekost, maar denk je dat ...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Mc Donalds (7.28/10)
Een man en een vrouw hebben relatieproblemen en besluiten een sekstherapeut op te zoeken. Deze adviseert hen: "Laat jullie helemaal los. Doet het wanneer jullie er zin in hebben, en stel het niet...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)