Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Koud buiten
Jef krijgt op een koude winternacht opeens een elleboogstoot van vrouwlief:Zij: Jef, het is koud buiten.
Hij: Ja, en dan ?
Zij: Jef, doe niet onnozel, sta op en doe het raam dicht.
Jef is erg gehoorzaam en doet dit.
Terug in bed zegt hij: En denk je dat het nu warmer is buiten??
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bierbrouwerij (7.48/10)
Drie vrienden bezoeken tijdens hun vakantie een bierbrouwerij. Ze krijgen een rondleiding door de bierbrouwerij en op een gegeven moment valt een van de drie vrienden in een grote bierketel.Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Moraal van het verhaal... (8.01/10)
De kinderen van een lagere school krijgen les over moraal. Ze krijgen als opdracht thuis aan hun ouders te vragen een verhaal te vertellen waaraan een moraal hangt. Wanneer ze terug in de klas komen, ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Minnares (7.53/10)
Een man en vrouw dineren samen in een heel sjiek restaurant, wanneer een verblindend mooie jongedame naar hun tafeltje komt, de man een dikke zoen geeft, zegt dat ze hem straks wel zal zien en terug w...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)