Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Afspraak met gynaecoloog
Emiel ligt al de halve nacht te woelen. Op een gegeven moment maakt hij zijn vrouw wakker en zegt: "Schatje, ik heb zo'n zin om met je te vrijen?" Zijn vrouw zegt: "Uhhh .... nee liefje, dat kan echt niet. Ik heb morgen een afspraak met de gynaecoloog en je weet dat ik de avond daarvoor niet wil vrijen."Emiel begrijpt dit wel en draait zich om. Na een paar minuten maakt hij zijn vrouw weer wakker en vraagt "Zeg schatje, je hebt toch morgen niet toevallig ook een afspraak met de tandarts?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bijbestellen (7.57/10)
Een bedrogen echtgenoot stelt de minnaar van zijn vrouw voor de keus: "Wat hebt u hierop te zeggen", zegt hij en laat hem de foto's zien die een privé detective gemaakt heeft. "Hier, ki...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Homo's overtroeven (6.56/10)
Drie homo's zitten in de sauna en plotseling rinkelt er iets. En de eerste homo haalt een gsm uit zijn gat en begint te bellen; Dan rinkelt er weer iets en de tweede homo haalt ook een gsm uit zijn ga...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Video bekijken (7.18/10)
Opa en oma winnen met een loterij een videorecorder.Die avond gaat oma naar de videotheek en vraagt om een porno video.
"Wilt u een harde of een soft-porno?" vraagt de bedie...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
