Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Verhuis naar Las Vegas
Een koppel woont in Seattle, in het noorden van de VS. De man komt s'avonds thuis van zijn dagelijks werk en ziet dat vrouwlief haar koffers pakt. Hij vraagt haar wat de bedoeling is, waarop de vrouw antwoordt: "Ik verhuis naar Las Vegas. Daar betaalt men 300$ om te pijpen en vermits ik het hier al jaren gratis doe..".Daarop begint de man ook zijn koffers te pakken en de vrouw vraagt wat hij van plan is. De man antwoordt heel kalm: "Ik ga mee naar Las Vegas. Ik wil zien hoe jij gaat leven van 600$ per jaar".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Prachtpapegaai (8.03/10)
Een man besluit op een dag dat het tijd wordt om een huisdier aan te schaffen. Hij gaat naar de dierenwinkel, kijkt rond en ziet een prachtige papegaai, rustig zittend op een stok in zijn kooi. Toch h...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Oor neuken (6.87/10)
Man zegt tegen vrouw: Zeg, mag ik vanavond es uw oor neuken?Vrouw: ga ik dan ni doof worden,
Man : tuurlijk nie, 'k steek em al 15 jaar in uwe mond en ge zwijgt nog ni
Mop verder lezen (Je hebt 97% gelezen)
Vibra-tor (7.9/10)
De juffrouw voor de klas zegt tegen de kinderen: 'Vandaag gaan we het over een bepaald soort dieren hebben, en wel over torren. Wie kan mij een tor noemen?' Bertje steekt zijn vinger op: 'De water-tor...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
