Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Gewillige Mercedes chauffeur
Twee Limburgers, Jef en Louis, staan te liften. Er stopt een chique Mercedes met daarin een blonde schoonheid. Zij wil echter slechts één passagier meenemen. De Jef gaat mee en de Louis loopt te voet verder.Na een half uur stopt dezelfde Mercedes bij de Louis, met achter het stuur de Jef.. De Jef vertelt zijn verhaal: "We waren een tijdje aan 't rijden toen die blonde zei: 'Ziede daar da boske? Daar rijden we naartoe.' Ze stopte daar, deed haar bloes uit en gooide die op de grond. Toen deed ze haren BH uit en gooide die op haar bloes. Ze deed hare rok uit, gooide het bij op den hoop, en toen deed ze hare string uit en zei: 'Nu moogt ge nemen wat ge maar wilt. 'En ik, ik heb de Mercedes genomen."
"Da's goe gekozen", zei de Louis, "wat had ge anders met die vrouwekleren kunnen doen?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het ei (7.68/10)
Limburgers zijn slimmer dan velen denken!!Een Limburgse boer woont net aan de grens met Nederland en zijn buur is dan ook een Hollandse boer.
De twee hebben altijd een goede verstandh...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Ruimtevaart (6.45/10)
Een Amerikaan, een Fransman en een Limburger ontmoeten elkaar op eeninternationaal ruimtevaartcongres. "Wij sturen binnenkort een raket naar
Mars" zegt de Amerikaan.
...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Boven kunt ge ni draaien (6.42/10)
Ne Limburger rijdt achteruit nen berg op.Een voorbijganger vraagt: "Hé onnozelaar, waarom doet ge dat?"
"Het schijnt dat ge boven niet kunt draaien!"
Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)