Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Erotisch en vulgair
Weet je het verschil tussen 'erotisch' en 'vulgair'?Het zit zo: Neem een mooi wit zacht donsveertje en streel hiermee zacht op en neer tussen de benen van je geliefde. Dat is nou 'erotisch'.
En als je dat nu met een hele kip doet, dan is het 'vulgair'!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Niets met seks te maken (6.83/10)
Juf: Jantje, geef mij een voorbeeld wat met seks te maken heeft.Jantje: een stier samen met een koe geeft een kalf.
Juf: Goed zo Jantje!
Juf: Pietje, geef ook eens een voorbee...
Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Kruiswoordraadsel (7.05/10)
Twee mannen zitten tegenover elkaar in de trein. Eén van hen vult een kruiswoordraadsel in. Plots knikt hij heen en weer met zijn hoofd en zegt tegen zijn overbuurman: "Ik kan hem niet meer verde...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Geld te verdienen (7.94/10)
De directeur roept zijn secretaresse bij zich. "Daisy, ik stel je een verhoging voor. Het principe is eenvoudig. Ik werp 500 euro op de grond. Indien je die kan oprapen voor ik iets met je heb ku...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
