Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Erotisch en vulgair
Weet je het verschil tussen 'erotisch' en 'vulgair'?Het zit zo: Neem een mooi wit zacht donsveertje en streel hiermee zacht op en neer tussen de benen van je geliefde. Dat is nou 'erotisch'.
En als je dat nu met een hele kip doet, dan is het 'vulgair'!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eindelijk (7.23/10)
Een hoertje neemt na een goed gevulde werkdag de trein.In de trein zit ze alleen met een man. Ze zet zich neer en zucht luidop: "Eindelijk samen!"
De man , enigszins geschrokk...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Fijne vakantie (7.27/10)
Ik kom laatst een vriend van me tegen en ik zeg: "Hoe was je vakantie?"Zegt ie: "Breek me de bek niet open. Ik heb er een gebroken lul aan overgehouden."
Du...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Ik wil een man! (7.46/10)
Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend:...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
