Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vallen
Twee vriendinnen zijn aan het babbelen.Zegt de eerste: "Ik denk dat mijn man mij niet meer graag ziet."
"Nou zeg, je bent zeker aan het overdrijven? Heb jij daar een bewijs of een reden voor om dat te denken?"
"Ja", zegt ze: "Verleden week ben ik van de keldertrap gevallen. Ik denk hij gaat vragen, schat heb je je pijn gedaan? Weet je wat de smeerlap riep?
Als je toch in de kelder bent, breng dan even een bak bier mee."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Op de pot (7.81/10)
Liep ik gisteren door de Kalverstraat, moet ik schijten als een malle dus ik de V&D in gesjeest en naar de plee daar. Ik zit net, begint die gast in dat hokje naast me tegen me te lullen: "He...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Ergste dag uit mijn leven (8.05/10)
Een klein mannetje zit in een bar naar zijn glas te staren. Een half uur lang beweegt hij zich totaal niet. Er komt een levensgrote trucker binnen en deze gaat naast hem zitten. Hij pakt het glas van ...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
De nieuwe vertegenwoordiger (6.04/10)
Een man reageert op een advertentie voor vertegenwoordiger te worden, d.m.v huis aan huis verkoop. Zijn referenties zijn goed en hij wordt dan ook op een maandagmorgen op de hoofdzetel ontboden voor z...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
